צור קשר במייל לקבלת הצעת מחיר דיסקרטיתהתקשר עכשיו - לשיחת ייעוץ דיסקרטית

קצת עלינו

אפסייט ניהול מוניטין מתמחה מזה 10 שנים בניהול מוניטין מקוון של עורכי דין, חברות פיננסים, חברות הייטק, חברות הימורים, אנשי עסקים, נבחרי ציבור ועוד...
הצוות שלנו מורכב מאנשי שיווק דיגיטלי בעלי ניסיון רב שנים בתחום ניהול המוניטין וה-orm בישראל כמו גם בזירות בינלאומיות. 

 

 

למה איתנו אתה יכול לישון בשקט?

אנחנו יודעים שכשאתה מגיע אלינו, אתה זקוק לפתרונות מידיים; לחברה מקצועית שמבינה את התחום, הצרכים שלך ויודעת לספק תוצאות.

לאחר 10 שנות ניסיון בתחום הצלחנו למצוא את מרכיבי המתכון לאיזון המושלם בין שירות מקצועי ואיכותי ליכולת ביצועית ותוצאות מוכחות:

  • דיסקרטיות דיסקרטיות היא אבן יסוד מרכזית בתחום העיסוק שלנו. ואנחנו שומרים על הערך הזה בקפדנות. עורכי דין, אנשי עסקים, חברות הימורים וגיימינג נעזרים בשירותים שלנו - לא רק בגלל התוצאות, אלא גם בשל הדיסקרטיות שאנו מציעים. כשאתה פונה אלינו זה נשאר ביננו.
  • פגישת ייעוץ חינם אצלנו או אצלך. מה שתבחר.
  • ניתוח מצב ראשוני חינם ניתוח מצב מושכל מאפשר הבנה עמוקה של מצב המוניטין והתוצאות השליליות והוא שלב מחייב בדרך לבניית תוכנית עבודה.
  • שקיפות מלאה – חשוב שתראה ותדע על מה אתה משלם. אצלנו עובדים בהתאם לתוכנית עבודה בשילוב עם תגובות לתוצאות בשטח. 
  • שימוש בשיטות עבודה וטכנולוגיות ייחודיות – במרוצת השנים פיתחנו שיטות עבודה ומערכות ייחודיות שהוכחו כעובדות בצורה היעילה והמהירה ביותר. יכולת יצירת הנכסים האינטרנטיים שלנו עבורכם היא מהמהירות ביותר בשוק.
  • ייעוץ משפטי – אנחנו עובדים בצמוד ליועצים משפטיים עם ניסיון רב שנים בתחום. שמלווים יחד איתנו את הפרויקטים.
  • תשלום על בסיס תוצאות – אנחנו אוהבים אתגרים. אנחנו מאפשרים מודל עבודה על בסיס ריטיינר מופחת ובונוסים בהתאם להגעה ליעדים.
  • אצבע על הדופק - על מוניטין צריך לשמור תמיד, לכן גם אחרי שאנו מסיימים לקדם את המוניטין שלך אנו ממשיכים בטיפול שוטף לשמירה ושיפור הקיים. ביצוע סריקות יומיומיות שיטתיות של המדיה האינטרנטית והחברתית מבטיחים זיהוי מהיר של מידע פוגעני שעולה וטיפול מיידי.

 

רוצה ללמוד קצת יותר על מה אנחנו עושים בפועל? קרא עוד על "איך מתבצע ניהול מוניטין"

הצוות של אפסייט ניהול מוניטין מטפלים ב"קרניים" שעושים לך באינטרנט. עם הידע והניסיון שלנו אתה בדרך הנכונה להרחקת אמירות פוגעניות ממך ומן העסקים שלך. צור עמנו קשר לשיחת ייעוץ דיסקרטית ונוכל לספר לך איך בתוך זמן קצר המוניטין שלך ברשת יראה אחרת לגמרי.