צור קשר במייל לקבלת הצעת מחיר דיסקרטיתהתקשר עכשיו - לשיחת ייעוץ דיסקרטית

הגנה על המוניטין שלך

מודאג לגבי התדמית שלך ברשת? רוצה לדעת עוד על שימור מוניטין? 

מוניטין שאתה בונה בעמל רב עם השנים, הינו הנכס העיקרי שלך ויש לשמור עליו ולתחזק אותו כמו כל דבר אחר. כשם שמוניטין מתפתח עם הזמן והפעילות שלך, כך הוא פגיע ועלול להינזק בשל טענות ואזכורים שליליים עליך באינטרנט. רק הגנה על ניהול המוניטין שלך באופן קבוע ושוטף יכולה לספק את הביטחון שגם השמצה נגדך לא תפגע בתדמית שלך באמת. 

שומרים על מוניטין חיובי

כל אחד היום ובמיוחד כשמדובר על פירמה, נדרש לשמור, לטפח ולנהל את המוניטין ש"צומח" עבורו באינטרנט. יש מספר דברים שניתן וכדאי לבצע על בסיס קבוע בכדי להבטיח שתוצאות החיפוש עליך יישארו חיוביות.

  • חפש את עצמך - אין צורך לנסוע עד להודו לשם כך, פשוט חפש את השם שלך ושם העסק שלך במנועי החיפוש – בדגש על גוגל ותצפה באזכורים עליך. אתה עלול להיות מופתע לא רק בשל האזכורים לגביך אלא גם בשל ההקשרים שגוגל עושה אליך במלל ותמונות. אתה למשל לא רוצה להופיע לצד אנשים שנויים במחלוקת בתמונות או להיות מוזכר בהקשרים לא מחמיאים ברשתות החברתיות.
  • קנה את שם הדומיין שלך - הגנה על ניהול מוניטין שלך מתחילה מהשם שלך. עלות החזקת דומיין שנתית הינה שולית למדי ומבטיחה שאף אחד לא יבנה אתר השמצות המבוסס על השם שלך. עשה שימוש בדומיין שרכשת כדי להזין לתוכו תוכן על עצמך, כמו ביוגרפיה קצרה, קורות חיים, סיפורים על עצמך או סתם מאמרים מעניינים עם פרשנות אישית.
  • היה חברתי - אל תשאיר את הנוכחות החברתית שלך לבד ברשת, הזן תכנים ומלא פרופילים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק,  גוגל+ ו- Twitter והתמד בהזנת תכנים חדשים ברמה חודשית. בניית "זנב ארוך" על עצמך מונעת "וואקום" בהקשר אליך שעלול להתמלא באזכורים שליליים.

פנו למקצוענים

הגנה על ניהול מוניטין שלך דורשת זמן, ידע וניסיון ואילו פגיעה במוניטין שלך מתבצעת בהינף יד ע"י כל מי שמחליט ל"לכלך עליך" ברשת. למותר לציין את הפגיעה בעסקים כתוצאה מתוצאות שליליות אודותך או אודות המותג שלך בגוגל. קל וחומר לעוסקים בתחומים המושכים בעיות מוניטין, כמו פוליטיקה, עריכת דין, רפואה והימורים, מן הראוי לשקול ניהול מוניטין על ידי גורם חיצוני.

צוות אפסייט מומחים בניהול וטיוב מוניטין ברשת ודואגים לשמור על שמך הטוב במרחב הוירטואלי.

פנו עוד היום ונוכל לספר לכם על השיטות הטובות ביותר בהן נוכל ליצור מוניטין חיובי לחברה שלכם כבר מיום הקמתה ולשמור על ניקיון השם שלכם.