צור קשר במייל לקבלת הצעת מחיר דיסקרטיתהתקשר עכשיו - לשיחת ייעוץ דיסקרטית

הסרת תוצאות שליליות ותוכן פוגעני

שמעת שאפשר למחוק תוצאות שליליות בגוגל ואתה רוצה לדעת יותר? הסרת תוצאות שליליות בגוגל לכאורה אפשרית בכפתור בקשת הסרת תוכן בכלי מנהלי האתרים של גוגל – אך הפעולה אינה כ"כ פשוטה.  כשמדובר על הסרת תכנים מתוך דפים הקיימים באתרים בבעלותך - מדובר בפעולה קלה יחסית, אך לצערנו כשמדובר בהסרת תוכן פוגעני מאתרים אחרים שאינם בבעלותך - זה כבר סיפור מורכב. 

הסרת תוכן מגוגל

הסרת תוכן פוגעני אפשרית למימוש ע"י גוגל במקרים קיצוניים אך במרבית המקרים רק בצו בית משפט. באירופה חל לאחרונה תקדים המאפשר מאזרחים לבקש הסרה של תכנים המכפישים את שמם ולא רלוונטיים יותר. מדובר בפסיקה תקדימית שלאו דווקא תקפה גם למערכת המשפט בישראל.  אי לכך, בישראל, עומדת עבורך האפשרות להדחיק את התוכן הפוגעני ללא עזרת גוגל אך בעזרת מאמץ ופעילות ממוקדת המשלבת פעילות שיווק דיגיטלית.

אז מה עושים בשביל להרחיק אזכורים שליליים?

יש בידך לא מעט אפשרויות אפקטיביות לביצוע הסרת תוצאות שליליות, אך כדאי לדעת כי הסרת תוכן מגוגל אינה דבר קל כלל וכלל ודורשת מיומנות. גוגל אינה מעוניינת לפגוע באותנטיות של שיקוף האינטרנט על ידי מנוע החיפוש ופה גם נמצא המפתח לפתרון - עזוב את מנועי החיפוש בוא נשפיע על הרשת.  כיצד משפיעים?

שמור על שמך הטוב - העצה האוניברסלית הזאת, כמעט מיותר שתאמר. שימוש גלוי באינטרנט בשמך והפירמה שאתה מייצג, צריכים להיעשות בזהירות, לרבות תמונות שלך ואלמנטים נוספים הקשורים אליך. התנצחויות מיותרות ופליטות מקלדת אומללות עלולות להיות מונצחות לדיראון עולם ואת זה קשה לתקן.

פנה לבעלי האתרים - הדרך הפשוטה והאפקטיבית הזאת טובה כשמדובר במקרים בודדים, שבהם אתה מאוזכר באתרים ספציפיים. אין לבעלי האתרים בדרך כלל אינטרס לפגוע בך, כל שצריך זה לבקש וחלקם ישמחו לשתף אתך פעולה. בהרבה אתרים גדולים כמו "תפוז" מופיע כפתור ייעודי לבקשות הסרת תוצאות שליליות.

הדחיקו תכנים שליליים - רק בודדים נכנסים לדף השני של תוצאות החיפוש בגוגל וזה נתון שחשוב להכיר. הכנסת תכנים חיוביים או ניטרליים עליך, יכולה בהחלט לפתור את הבעיה על ידי הורדת / דחיקת התוצאות השליליות עליך למקום לא רלוונטי בתוצאות החיפוש. בכדי לבצע זאת כהלכה, עליך להכיר היטב את שיטות הקידום בגוגל (SEO) ולבנות אסטרטגיה שתתאים לך ולהתמודדות עם התוצאות השליליות שמופיעות כשמחפשים את שמך או אתם שם העסק שלך.

מקצוענים בהסרת אזכורים שליליים מגוגל

הצלחת טיהור השם שלך הינה חיונית עבורך ובעלת השלכות משמעותיות על עתידך. הסרת אזכורים שליליים מגוגל על ידי הצפת תכנים חדשים ברשת, הינה מייגעת ודורשת מיומנות וידע רב. לכן בדרך כלל עדיף לך לפנות לאיש מקצוע מיומן שיטפל בכך עבורך ויוכל להבטיח לך תוצאות מיטביות ובמינימום זמן. צוות אפסייט , מומחים בקידום וניהול מוניטין, עם ניסיון רב עם לקוחות שונים בארץ ובחו"ל. 

יש בידנו כלים חזקים שיעזרו לך לשקם את שמך הטוב גם במקרים קיצוניים.

קח את המוניטין שלך בידיים ופנה אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ודיסקרטי לחלוטין.