צור קשר במייל לקבלת הצעת מחיר דיסקרטיתהתקשר עכשיו - לשיחת ייעוץ דיסקרטית

לקוחות

עם מי אנחנו עובדים?

היינו מספרים לך על הלקוחות שלנו אך הדיסקרטיות חשובה לנו יותר.

הפרטיות שלך נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו.

  • חברות הימורים וחברות פיננסיות - חברות המסחר הממונף בשוק ההון לרבות פורקס ואופציות בינאריות, מתמודדות באופן קבוע עם לקוחות ממורמרים שעשו טעויות ואיבדו כספים. אתרי הימורים עומדים גם הם מול לקוחות, קרובי משפחה או עיתונות ונדרשים להיות עם האצבע על הדופק. טענות אקראיות ולא מבוססות על מעשי תרמית עלולות תוך זמן קצר להפוך לגל הכפשות גדול שלא ניתן לעצור ושעלול להסתיים בחקירות מיותרות ופגיעה אנושה במותג. אנו עובדים ומספקים את השירות גם לניקוי תוצאות שליליות במדינות ערב (UAE), באירופה, בקנדה, רוסיה, בארה"ב וצרפת.
  • עורכי דין - זהו אחד התחומים הפגיעים ואולי החשופים ביותר למוניטין שלילי ברשת. תאר לעצמך את הנזק העצום שיכול להתעורר מלקוח ממורמר או מתחרה חסר מעצורים שסימנו אותך כמטרה.
    גורמים רבים עימם אתה בא במגע, מבצעים בדיקות רקע עליך באינטרנט: לקוחות, קולגות, שותפים, אנשים הקשורים אליך וגם היריבים במשפט. אזכורים שליליים בתוצאות החיפוש עלולים בהחלט להרתיע את הלקוחות הפוטנציאליים שלך ולפגוע באפקטיביות שלך כעורך דין לזמן רב. 
  • אנשי עסקים - המוניטין שלך זה הכול. כשאתה עושה עסקים, יוזם ומשפיע אתה נעזר שוב ושוב במוניטין שלך ומחזק אותו. תאר לך שפתאום המוניטין החיובי שצברת עם השנים הופך לשלילי. מכיוון שההשפעה של מידע זה רבה, גם הנזק הנובע מהכפשה יכול להגיע רחוק ואפילו לעיתונות. 
  • אנשי ציבור ופוליטקאים - חשופים באופן טבעי להכפשות שמביאות לתוצאות שליליות במנוע החיפוש. ניהול מוניטין חיובי ונכון ברשת גם שומר על דף תוצאות נקי וגם מונע כניסה עתידית של תוצאות שליליות.
  • רופאים - ניהול מוניטין נכון של רופאים יתבסס ברוב המקרים על הצפה באינטרנט של הידע המקצועי שהם יכולים לספק לקהל לקוחותיהם וישתדל להרחיק היבטים אישיים מחייו של הרופא.
  • חברות מסחריות - גם חברות פרטיות נקרות מידי פעם בלקוחות זועמים אשר מעוניינים להכפיש את שמן הטוב. בין אם בהכפשה ישירה של החברה ובין אם באמצעות הכפשה של בכירים בחברה. שימוש נכון בנכסים האינטרנטים של החברה ויצירת מערך של נכסים חדשים יגרום להדחקת התוצאות השליליות ושליטה בדף התוצאות הראשון בגוגל.
  • אנשים פרטיים - כל מקרה לגופו. קיימות מספר שיטות לשמירה על מוניטין חיובי של אדם פרטי. צרו עמנו קשר ושמעו יותר על שיטות העבודה המיוחדות והיכולות שלנו בתחום זה.

המוניטין שלך שמור

 

הדרך המועילה ביותר לשמור על שמך הטוב ולאורך זמן, הינה להציג במדיה האינטרנטית את העשייה החיובית שלך באופן שוטף. צוות אפסייט ניהול מוניטין דואג להציף מידע רלוונטי חיובי עליך ולדחוק את התוצאות השליליות לקרן זווית, שם ישכחו.