צור קשר במייל לקבלת הצעת מחיר דיסקרטיתהתקשר עכשיו - לשיחת ייעוץ דיסקרטית

מחיקת כתבות בגוגל - כך תסירו את האזכורים הרעים

אנחנו חיים בעידן שבו אנחנו מוקפים בכמויות אדירות של אינפורמציה, כל הזמן. הרשתות החברתיות, ויקיפדיה, אתרי החדשות והבלוגים, כולם מדיומים שמכילים אינספור תכנים, דעות, ביקורות, שמועות או אינפורמציה בערך על כל דבר שאפשר לחשוב עליו. לכן, כיום כל אחד יכול להשפיע על מוניטין של עסק - מספיק שהוא יכתוב עליו תגובה לא טובה בפורום מוכר, או פוסט זועם בפייסבוק, והוא עלול להופיע בתוצאה הראשונה בגוגל ולמנוע ממאות לקוחות פוטנציאליים לבחור בו.

יותר ויותר אנשים מנסים להסיר תכנים שליליים בגוגל, בדרכים כאלה ואחרות. מחיקה מגוגל נשמעת באמת כמו דבר מפתה, באמצעות מחיקת כתבות מגוגל אנחנו יכולים בעצם "למחוק" כל מילה רעה שנאמרה על העסק שלנו. אבל זה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. ענקית המידע גוגל לא פשוט תיתן לכם למחוק תוכן שלא מתאים לכם. הדרך הנכונה לעשות זאת היא הפצת תוכן חיובי ברחבי הרשת, כזה שיידחוק מטה מטה את המוניטין השלילי.

אז אילו תוצאות בגוגל צריכות להדליק לכם נורה אדומה?

  1. ביקורת גרועות מצד לקוחות - מדובר בפסקאות פשוטות שיופיעו בפורומים, ברשתות החברתיות או בבלוגים, שיכולים להוריד את מספר הלקוחות שלכם משמעותית.
  2. מאמר או כתבה ביקורתית - כאשר עסק מגיע למודעות הציבורית, עיתונאיםעלולים לכתוב מאמר ביקורת מפורט שיכלול את העסק שלכם או יתרכז רק בו. המאמר למשל יכול להציג עדיפות מסוימת לעסק מתחרה שלכם, או להכפיש אתכם מסיבה כזו או אחרת. השפעתן של הביקורות העיתונאיות היא עצומה, ומדובר באחד המדיומים שגוגל מעדיף יותר מכל בתוצאות החיפוש שלו.

מגבלות המציאות

המציאות אינה מקלה על מי ששואף לנקות את הפרופיל שלו או של העסק שלו. מחיקת כתבות בגוגל אינה מתאפשרת ללא צו משפטי. לכן, אם אין לכם סיבה משפטית טובה מספיק, לא באמת תוכלו להעלים נתונים אם אתם לא אלה ששולטים בהם.

עם זאת, המצב לא כל כך עגום. אנחנו בטוחים שאתם יכולים להזדהות מניסיון אישי - הגולש הממוצע כמעט ואינו מגיע לעמוד השלישי ומעלה במנוע החיפוש. אם באמצעות ניהול מוניטין איכותי תצליחו לדחוק את האזכורים השליליים אחורה, הסיכוי שמישהו ימצא אותם בעת שיטוט במנוע החיפוש אפסי.

איך עושים את זה? ובכן, ניהול מוניטין ברשת האינטרנט הוא עולם שלם, שמתעסק במחקרי שוק ובהבנה עמוקה של גוגל. כדי לנהל נכון את המוניטין, ובפועל לבצע מחיקת כתבות בגוגל, צריך להתמסר לקצב המהיר של התעדכנות התוכן באינטרנט, לעקוב במשך תקופה אחר שינויים ברשת ולאתר את התכנים שאתם שואפים להרחיק.

האיתור, ההרחקה ושאר הפעולות הכרוכות בתחום מחיקה מגוגל דורשות ניסיון רב ומומחיות. אנחנו ב-Upstie מעסיקים צוותים של מומחים שילוו אתכם במהלך תקופות קשות ויעזרו לכם לעלות על דרך המלך להצלחה העסקית. קראו עוד על הסרת אזכורים שליליים בגוגל ופנו אלינו כדי לשפר את המוניטין שלכם.

  • מחיקת כתבות בגוגל