צור קשר במייל לקבלת הצעת מחיר דיסקרטיתהתקשר עכשיו - לשיחת ייעוץ דיסקרטית

ניהול מוניטין לחברות הימורים

מנהל חברת הימורים? חושש למוניטין שלך? ייתכן שהדאגות שלך מוצדקות. בעסקי ההימורים, במסחר ממונף כמו פורקס ואופציות בינאריות, אתה נמצא תמיד תחת האיום שמתחרה או לקוח ממורמר ינסה להכפיש את שמך. מיותר לציין שפגיעה בשמך עלולה לפגוע בפעילות העסקית שלך ואף להעמיד אותך למשפט התקשורת ולעורר את סקרנות גורמי הפיקוח. 

השם שלך הולך לפניך

ניהול מוניטין לחברות הימורים הינו חיוני בעסקים מהסוג שלך. הדרך היחידה להישאר בעסקים לאורך זמן, עוברת דרך יצירת תוצאות חיוביות ושמירה על מוניטין חיובי ברשת לשם שלך על בסיס קבוע. ניהול מוניטין מקצועי יספק לך חסינות יחסית בפני התקפות על שמך הטוב ועל הלגיטימיות של הפירמה שלך.

סוחרי הפורקס והאופציות הינם אנשים חשדנים ונוהגים לברר היטב את מוניטין החברה שבה הם מפקידים את כספם. אם הוטל עליך צל של שמועות לפעילות לא תקינה, מסחר ללא התכסות מול השוק או טענות למעשי מרמה כלשהם, אתה בבעיה.  סביר להניח שלקוחות מוטרדים ישלחו בקשות משיכה ומתעניינים חדשים יתפוגגו כהרף עין וזאת רק בגלל ש"אמרו שאתם...". ניהול נבון של המוניטין שלך צריך להיעשות על ידיך באופן שיטתי, אקטיבי ובדרכים שונות. כדי לתחזק את המוניטין שלך עליך לפעול בתבונה וליצר תוכן חיובי סביב השם והמותג שלך וכן לסרוק את האינטרנט באופן קבוע לאיתור בעיות ומידע שלילי שמופץ עליך. 

אתרי הימורים

אם אתה מנהל חברת הימורים אז קרוב לוודאי שכבר שקלת לפנות למומחי ניהול מוניטין. למעט מקרים בודדים, להימורים יש הקשר שלילי מידי, לכן לא צריך לעשות הרבה בכדי לעורר את השדים לגביך. לקוח ממורמר, שותף שפרש, מתחרה אגרסיבי או קשר שלך עם פוליטיקאים או אנשים השנויים במחלוקת, עלולים לעורר ולהפנות אליך תשומת לב מידית ולא בהכרח חיובית. לכן ניהול מוניטין נבון מתחיל בשמירה על פרופיל נמוך. אך אין בכך די ועליך לתפעל את המוניטין שלך באופן יזום ולא להמתין להפתעה העלולה לפגוע בעסק. חרושת שמועות בעייתית עלולה להרחיק ממך לקוחות ולעורר חקירות של רשויות המיסים והמשטרה. 

ניהול מוניטין מקצועי לחברות הימורים

בשל חשיבות הדבר, ניהול מוניטין לחברות הימורים נעשה על ידי מומחים לנושא העושים שימוש במתודות מתקדמות המבטיחות הכנסת תוכן חיובי וניטראלי עליך. מומחים בתחום יבצעו סריקות תכופות לאיתור אמירות והקשרים הפוגעים בשמך הטוב. 

אנו מטפלים במהירות וביעילות בתוצאות שליליות קיימות והרחקתן מהדף הראשון של מנוע החיפוש בדגש על גוגל.

 

צוות אפסייט מומחה בזירה הבינלאומית של ניהול מוניטין לחברות הימורים, לרבות במדינות ערב (UAE), באירופה, בקנדה, רוסיה, בארה"ב וצרפת.

בניית אסטרטגיית הסרת תוצאות מגוגל וניהול מוניטין מונע הנה אבן היסוד בשמירה נכונה על המוניטין של חברתכם.


פנה אלינו עוד היום לקבלת אנליזה מלאה של התוצאות השליליות אודות המותג שלך ושיחת ייעוץ דיסקרטית.