צור קשר במייל לקבלת הצעת מחיר דיסקרטיתהתקשר עכשיו - לשיחת ייעוץ דיסקרטית

ניהול מוניטין לעורכי דין

עורך דין וחושש למוניטין שלך? שמעת על ניהול מוניטין לעורכי דין ורוצה לדעת עוד? שמירה על מוניטין הינה חשובה לכול אחד ועל אחת כמה וכמה לעורך דין ששמו הולך לפניו. עורכי דין חשופים ללא מעט נזק מהשמצות ולמעשה מדובר במקצוע הפגיע ביותר להשמצות ברשת מכול תחום אחר. 

כיצד מנהלים מוניטין ברשת?

ניהול מוניטין לעורכי דין מבוצע על ידי הכנסת תוכן חיובי וניטראלי עליך ברשת, כי כשיש מידע חיובי עליך באינטרנט יש פחות מקום למידע שלילי וספקולציות. כמו כן יש לבצע ניטור סדיר של הרשת לרבות רשתות חברתיות וזיהוי מידי של תכנים פוגעניים הקשורים אליך ולפירמה שאתה מייצג.

לקוחות ממורמרים - לא משנה כמה אתה טוב אל הלקוחות שלך, לא משנה כמה הישגים הבאת להם, בסוף מישהו יוצא לא מרוצה. מדי פעם לקוח שאינו מרוצה ירצה להוציא את הכול החוצה והאינטרנט הינו מקום מושלם לכך.  אם אתה עורך דין חכם שיודע שגם יום רע בו תצוץ עליך תוצאה שלילית עשוי להגיע – תדאג למנף ולהציג גם את הצלחותיך ואת לקוחותיך המרוצים ברשת מבעוד מועד.

מתחרים ויריבים עסקיים - אתה פועל בסביבה תחרותית והיריבים שלך מנצלים כל הזדמנות להשיג יתרון מולך. הרשת הינה כר פעילות מושלם לפעילות פוגענית בחסות האנונימיות. חשיפת מידע שקרי או מביך עליך הינה דרך קלה להישגים מהירים עבור מתחרה שמוכן ללכלך את הידיים.

יריבים ואנשים שהבסת בבית המשפט - יש אנשים שלא מסתפקים בפסיקת בית המשפט, הופכים את העניין לאישי ומתחילים להשמיץ. כמו כן, עורכי דין ולקוחותיהם בצד השני של המתרס במאבק משפטי עלולים למנף את הפומביות של האינטרנט בכדי לפגוע באמינות שלך וזאת בכדי להשיג ניצחון בתיק על ידי שיבוש האמינות שלך.

איך מתגוננים מהשמצות באינטרנט?

גם אם בנית פרופיל עשיר וחיובי על עצמך ברשת, עדיין עלול לקום מישהו ולעורר מספיק הדים שיצופו בתוצאות החיפוש ויאפילו על פני כול האזכורים החיוביים עליך. מיותר לציין שלתוכן שלילי יש פוטנציאל התפשטות מסוכן וכדאי לעצור את זה כשזה קטן. פניה לאתרים המארחים יכולה לסכל את הבעיה באופן מידי, תגובה עניינית להשמצות יכולה לנטרל את הבעיה אך גם להגדיל אותה. לכן, עליך לשקול ברצינות להעביר את עבודת התדמית שלך ברשת למומחים בתחום ניהול מוניטין לעורכי דין ולנהל את הפעילות בעזרת צוות לניהול משברים.

פונים למקצוענים ונהנים משקט נפשי

אפסייט מתמחה בניהול מוניטין לעורכי דין עם תוצאות מוכחות. הסרת תוצאות שליליות קיימות ממנוע בחיפוש ודחיקת כל האיזכורים השליליים. בניית תוכנית עבודה אסטרגטית וביצוע אנליזה מלאה לתוצאות השליליות והחיוביות אודותיך היא המפתח להצלחה.

צור עמנו קשר עוד היום לשיחת ייעוץ ראשונית ודיסקרטית.