צור קשר במייל לקבלת הצעת מחיר דיסקרטיתהתקשר עכשיו - לשיחת ייעוץ דיסקרטית

ניטור ובקרה על המוניטין שלך ברשת

תאר לך שיש ברשותך גלאי עשן שמתריע בפניך על כל התלקחות של תוכן מזיק נגדך המופיע ברשת ואתה יכול להתמודד אתו לפני שהוא הופך לשריפה, מתפשט ומעורר הדים. 

ניטור ובקרה על מוניטין ברשת אפשרי ושימושי עבור כול מי שהמוניטין שלו בעל חשיבות רבה ופגיע להשמצות כמו רופאים, עורכי דין, פוליטיקאים וחברות גיימינג.  אלפי אנשי ציבור, עורכי דין ואנשי עסקים משתמשים באופן קבוע בשירותי ניטור ובקרה על מנת לטפל בהשמצות שצצות עליהם ברשת.   ניהול חכם בזמן אמת – ימנע מכדור השלג לגדול וישמור על שמך ועל המוניטין שלך ברשת חיובי.

אמצעי ניטור ובקרה

שימוש עקבי ומושכל בכלי ניטור לאיתור איומים על שמך הטוב, מבטיח שלא תופתע כשיהיה מאוחר מידי ונזק בלתי הפיך יגרם. כשהמידע טרי, אז קל יחסית להתמודד אתו ולנטרל אותו. ניטור ובקרה על המוניטין שלך ברשת אפשרי הודות למגוון כלי סריקת אתרים והרשתות החברתיות כמו:

  • Google Alerts - זהו הכלי החשוב מכולם להתראות מוניטין וכמובן חינמי. כל שעליך לעשות זה להזין את שם הפירמה שלך ובכול פעם שיש אזכור של הפירמה שלך ברשת תקבל הודעה מגוגל. אנשים נוטים לעוות ולקצר שמות, לכן צריך להפעיל את הדמיון ולסרוק גם ווריאציות שונות לשם שלך.
  • כלי מדידה לרשתות חברתיות - רשתות חברתיות הן כידוע המקום הפעיל ביותר ברשת כיום ובדרך כלל גם המקום בו מתחילים דיונים והשמצות גורפות שצולבים אישי ציבור, אנשי עסקים וחברות ללא רחמים.  מדידה קבועה של הרשתות החברתיות והשיח בהן מתאפשרת כיום באמצעות שלל כלים, ביניהן גם פלטפורמות שפותחו בישראל – אותן נציין בהמשך.

זה על קצה המזלג..

שירות ניטור ובקרה על המוניטין שלך ברשת על ידי מקצוענים

עבודת הניטור ברשת דורשת זמן, ידע וניסיון וזאת בכדי להגיע לתוצאות מרביות. ביצוע עקבי של ניטור נעשה ברמה גבוהה ומקיפה וכולל התייחסות לחידושים האחרונים בתחום דינאמי ביותר זה. כמו כן, כשעולה נושא בוער, אנשים מנוסים יודעים כיצד לטפל בו בתבונה ומכירים את הדרכים לנטרל את הבעיה ביעילות כבר בראשיתה עם שלל כלים.

צוות אפסייט ניהול מוניטין מבצע ניטור ובקרה על המוניטין שלך ברשת ומשיג לך שקט נפשי בידיעה שאנשי מקצוע מנוסים מתמודדים עם הבעיות בצורה מיטבית ובאופן מידי. במידה ויש לך צוות יועצי תקשורת אנו פועלים בליווי ושיתוף פעולה צמוד עמם על מנת לתת מענה ראשוני לכל אירוע שלילי וכמובן על מנת לייצר תכנים חיוביים חדשים אודותיך. 

אנו פועלים ומשתפים פעולה עם חברות המספקות כלי ניטור ייחודיים ובקרת מוניטין מהשורה הראשונה כמו:

  • zefo – המספקת כלי עוצמתי לניטור תוצאות בגוגל וכן ברשתות חברתיות. 
  • buzzilla – מספקת מעקב יחסי ציבור באינטרנט הכולל יכולות מתקדמות של מחקרי מוניטין ומגמות עכשוויות.

צור עמנו קשר לקבלת אנליזה של המוניטין שלך ברשת ושיחת ייעוץ ראשונית ודיסקרטית.